KURUMSAL
Anasayfa        Kurumsal
Karbon Çelik Bant Sanayi
HAKKIMIZDA

Şirketimiz “ KARBON ÇELİK BANT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ” ünvanı ile 2007 yılında İstanbul Sancaktepe ’de faaliyetine başlamıştır.

Yaylık çelik sektöründeki yirmi yıllık tecrübemiz , profesyonel kadromuz ve kalitemizle sektördeki ilerleyişimizi emin adımlarla sürdürmekteyiz.

Son yıllarda ülkemizdeki gelişmelere bağlı olarak gelişen çelik sektöründeki talepleri Avrupa ülkelerinden yaptığımız her türlü çelik ithalatlarımızla
desteklemekteyiz. Oluşan talepler doğrultusunda sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamak birinci amacımız haline gelmiştir.

Firmamız stoklarımızda bulunan çelik gurubu malzemelerin yanında her türlü müşteri talebini karşılayabilme kabiliyetine de sahiptir. İstenilen ölçülerde hassas
kesim, talep doğrultusunda fason dilimleme hizmeti, proje bazlı özel işlerin hazırlanılması v.b. bir çok konuda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Geçmişte kazandığımız tecrübelerimizle geleceğe yönelik akıllı yatırımlarla sektörümüze katkı sağlamanın azmi ve gayretiyle, özverili çalışmamıza durmaksızın devam ediyoruz…



Misyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir..

Misyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.